O nas

Sosnowy Zakątek to to najdłużej funkcjonująca sala weselna w Węgrowie. Dokładamy wszelkich starań, aby była ona miejscem wyjątkowym i spełniała oczekiwania zarówno naszych klientów, jak i ich gości. Właśnie dlatego, w 2017 roku, przeprowadziliśmy gruntowny remont, podczas którego największej przemianie uległo wnętrze sali. Jasna, biało szara kolorystyka, otwarta przestrzeń oraz nieco rustykalny charakter to propozycja dla tych, którzy są już zmęczeni przesadnym przepychem i wystawnymi balami. My postanowiliśmy postawić na lekkość i elegancję w nowoczesnym wydaniu.

Do 220 osób

Przestronny parking

Park z tarasem i alejkami

Sala położona jest w otoczeniu pięknego parku z alejkami, tarasem oraz miejscem na grilla. W pobliżu znajduje się również stajnia, gdzie miłośnicy zwierząt mogą podziwiać nasze konie, a podczas dnia, chętni mogą wziąć także lekcję jazdy konnej.

Konkurencyjne ceny oraz elastyczność sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Ponieważ chcemy jak najbardziej dostosować się do Państwa potrzeb, nasza oferta obejmuje zarówno organizację imprez okolicznościowych jak i wynajem obiektu. W obu opcjach oferujemy w pełni wyposażoną salę, bez konieczności dokładania dodatkowych dekoracji.